01 08

Herkese Merhaba 👋🏻 Zaman zaman bu blog üzerinden yorumlar aracılığıyla veya mail aracılığıyla çeşitli iş teklifleri alıyorum. İnsanlar benden kendilerine web sitesi yapmamı veya çeşitli otomasyonlar geliştirmemi istiyorlar. Sürekli fiyat teklifi isteyen mailler alıyorum.

Bu tarz isteklere artık şirketimle beraber cevap veriyorum. Ankara Web Tasarım Fiyatları sitemizi kurduk ve buradan paket halinde web sitesi satmaya başladık. Müşterilerimizden bilgilerini form aracılığıyla alıp hızlı bir şekilde web sitelerinin taslağını oluşturuyoruz. Ankara Web Tasarım üzerinde ciddi tecrübe sahibi olan, Ankara’da birçok firma ile çalışmış olan ajansımız Ankara Web Tasarım alanında bu site üzerinden de hizmet vermeye devam etmektedir.

İnsanların en çok sorduğu şey fiyatların ne olduğu. Fiyatlar şehirlere göre değişkenlik gösteriyor aslında. Ankara’da, İstanbul’da, İzmir’de aynı iş için farklı farklı fiyatlar alabiliyorsunuz. Bunun temel sebebi de web tasarım fiyatları belirlenirken şehrin yaşam koşullarının dikkate alınması. Örneğin İstanbul’daki bir firma aynı işi 10.000 liraya yaparken Ankara’da bunu 8000 liraya yaptırabilirsiniz. Çünkü İstanbul’da ev-ofis kiraları çok daha yüksek, genel olarak her şey biraz daha pahalı ve bunlardan dolayı da çalışan maaşları da yüksek. Bu yüzden İstanbul web tasarım fiyatları ile Ankara web tasarım fiyatları arasında farklılık var.

Ankara Web Tasarım Fiyatları sitemizden alış veriş yapan müşterilerimiz için bazı kolaylıklar sağlıyoruz. Bunların en başında sanal pos geliyor. Ankara Web Tasarım Fiyatları üzerinden yaptığınız satın alımlarda sanal posumuzu kullanabilir ve kredi kartınızdan taksitle ödeme yapabilirsiniz. 12 aya kadar taksit imkanı sunuyoruz.

Ayrıca Ankara Web Tasarım Fiyatları üzerinden yaptığınız alış verişlerinizde ödemenizi tamamlayabilmek için bütün önemli bilgileri girmeniz gerekiyor. Ankara Web Tasarım konusunda en çok problem yaşadığımız kısım da bu zaten. Müşteriden istediğimiz bilgiler istediğimiz şekilde gelmediği zaman veya eksik geldiği zaman projede çeşitli aksamalara ve gecikmelere sebep oluyor. Ankara Web Tasarım Fiyatları üzerinden alış veriş yaptığınızda web siteniz hiçbir gecikme olmadan planlanan tarihte yayına alınıyor.

Ankara Web Tasarım ekibi olarak en büyük gücümüz daha önce birçok firma ile çalışmış olmamız. Ankara Web Tasarım Fiyatları üzerinden daha önce yaptığımız çalışmaları inceleyebilirsiniz.

Kısaca sürecimizin nasıl işlediğinden bahsedelim. Öncelikle Ankara Web Tasarım Fiyatları sitemize giriyorsunuz ve buradaki formu dolduruyorsunuz. Sonrasında danışmanlarımızdan birisi mesai saatleri içerisinde sizi arıyor ve istediğiniz proje hakkındaki detayları istiyor. Sonrasında Ankara Web Tasarım ekibimiz bir araya gelip projeniz hakkında bir toplantı yapıyor. Yapılan toplantının sonrasında tasarım ekibimiz web siteniz için tasarım yapmaya başlıyor ve sizinle iletişime geçiyor. Geliştirme aşamasında sürekli süreçten haberdar oluyorsunuz. Tasarım süreci bittikten sonra size web sitenizin sunumunu gerçekleştiriyoruz, düzenlemek istediğiniz kısımlar varsa onlar üzerinde konuşup bir revize listesi çıkartıyoruz ve hızlı bir şekilde revizelerinizi yapıp işi yazılım ekibimize paslıyoruz. Yazılım ekibimiz tasarımı yazılımımıza entegre ettikten sonra yeni web sitenizi yayına alıyoruz.

Güzellik merkezlerinden savunma sanayisine çalışan firmalara kadar oldukça geniş bir müşteri ağımız var. Birçok iş alanında oldukça bilgi sahibiyiz. Sizi ve müşteri kitlenizi zaten önceden bilen ve iyi tanıyan bir Ankara web tasarım firması ile çalışmak istemez misiniz? Böyle bir firmayla çalışmak, bir firmaya gidip işinizi anlatmaya çalışmaktan ve onların öğrenme süreciyle uğraşmaktan çok daha hızlı ve iyidir. Müşterinizi tanıyan bir Ankara web tasarım firması ile çalışmanız geliştirme sürecini büyük ölçüde kolaylaştıracaktır ve web tasarım firmasının müşterilerinize nasıl hitap etmesi gerektiğini bildiği için müşterileriniz de web sitenize girdiğinde onlar için her şey daha anlaşılabilir ve erişilebilir olacak.

Toparlamak gerekirse Ankara Web Tasarım Fiyatları sitemize girerek oldukça kolay bir şekilde ödeme yapabilir, tasarım çalışmalarınızı hemen başlatabilirsiniz.

1 Comment
  • Posted by

    Berke Yağız Sevim

    Posted 4 Ağustos 2019 09:47 0Likes

    Ne kadar da Ankara Web Tasarım bir yazı.

Add your comment