Merhaba arkadaşlar,

Hayatımı yavaş yavaş bir düzene sokmaya çalışıyorum, durum böyle olunca gün içinde bir sürü boş vaktim olduğunu farkettim ve bunları değerlendirmeye karar verdim. Şimdilik çalıştığım ajansın web sitesinde her gün 1 yazı yazıyorum ve eğitim videoları çekiyorum. Dün gece biraz uykumdan verdim ve sizler için 6 video çektim, bunları günde bir veya iki günde bir yayınlamayı düşünüyorum. Bunları yayınlandığım süreç içerisinde de yeni videolar çekmeye devam ediyorum.

Bu zaman zarfında sizden tek istediğim buradan ve Youtube üzerinden beni desteklemeniz. Abone sayımın 1 artması, 1 insana daha ulaşmış olmak, videolarıma yorumlar gelmesi, videolarımın beğenilmesi benim yeni dersler hazırlamam için son derece önemli etkenler.

İlk blog yazımda da bahsettiğim gibi benden ders talebinde de bulunabilirsiniz. İsteklerinizi [email protected] adresine mail atarsanız dönüş yapmaya çalışırım.

Bahsettiğim eğitim setine buradan ulaşabilirsiniz: PHP Eğitim Seti

Hepinize çok teşekkür ederim, hayırlı günler.

Author

Web geliştirici, Youtuber, Blogger.

2 Comments

 1. Merhaba zahid,

  Videolarını beğenerek takip ediyorum.
  Benim nacizane isteğim olacak.
  Bu video serisinin yanı sıra ufak ufak scriptler de yazsan videoya çekip benim çok hoşuma gider.

  Örneğin;
  basit bir ziyaretçi defteri
  üye olma giriş yapma scripti
  basit gelir gider scripti
  genel olarak tek sayfalık sadece öğrendiklerimizi örneklendirmek gibi düşündüm.
  mesela gettype videosunda gördüğümüz gettype’ı gündelik kullanımda nerelerde kullanabiliriz?

  Eğer önerimi dikkate alırsan daha da sıkı takipçin olurum 🙂

  • Öncelikle çok teşekkür ederim, kullanımdan ziyade PHP Eğitim Seti’nin yanında aynı zamanda bir de script yazma seti çekmeyi düşünüyorum. Basit bir blog ya da forum scripti tarzı bir şey yazmayı düşünüyorum. Bu bahsettiğim şeylerin ne zaman gerekeceği belli olmaz, video esnasında da aklıma gelmediği için şuralarda kullanabilirsiniz diyemiyorum, inşaAllah bu setlerim geldiği zaman daha iyi olacak 🙂 Tekrar teşekkür ederim 🙂

Write A Comment