HTML, CSS, JQuery, PHP dersleriniz beş dakikada çekilir, anında teslim edilir.

İşin şakası bir yana zahidefe.com’un kapanmasının ardından uzunca bir süre blog yazamadım ve ders de çekmedim. Kendi blogum olmayınca, çektiğim dersin örneğini kendi sitemde paylaşmadıkça o ders benimmiş gibi hissetmiyordum. Sağolsun bilgisayar hocam Ali Özcan bana zahidefe.net domainini hediye etti ve ders hazırlama isteğim yeniden canlandı.

Bunun yanı sıra düşünce şeklim de biraz değişti, normalde kısa yazılar yazmayı sevmezdim, Medium’da okuduğum (Daha doğrusu bookmark ekleyip okumadığım) yazılar sayesinde haftada en az 2 veya 3 tane en az 50 kelime uzunluğunda herhangi bir konuda yazı yazmaya karar verdim.

Bunların dışında sürekli ingilizce kaynaklardan çalışıyorum ben (Sizlere de ingilizce çalışmayı tavsiye ederim) haftada bir bu kaynaklardan çeviriler veya snippet olarak tabir ettiğimiz ufak kullanışlı kod parçaları paylaşmayı düşünüyorum.

Github hesabımda arada bir sizler için kullanışlı ufak PHP sınıfları yazabilirim, github hesabımı da takip edebilirsiniz.

Ara sıra Codepen’de örnekler paylaştığım da oluyor.

Ve son olarak tabiki de Youtube’da dersler çekmeye devam edeceğim ama her insan gibi ben de emeklerimin karşılığını almak istiyorum bu yüzden gerek burada, gerek Youtube’da teşekkürlerinizi, beğenilerinizi eksik etmeyin. Ayrıca beni en çok motive eden şeylerden birisi de abone sayım, ne kadar çok insana ulaşabildiysem o kadar iyi hissediyorum ve o kadar ders çekme isteği doğuyor. Bu yüzden lütfen abone olmayı unutmayın. (Youtube kanalım veya blogum üzerinden herhangi bir ticari amacım veya kârım olmadığını belirtmek isterim)

Ufak tefek ders isteklerinizi bana mail yoluyla, yorumla vb. yollarla belirtebilirsiniz. Mümkün olduğunca ders hazırlamaya çalışırım. Bildiğiniz güzel kaynaklar varsa bunları da benimle paylaşmanız beni çok mutlu eder.

Durum bu, kendimce güzel bir iş yaptığımı düşünüyorum. Bu süreçte sizler de beni desteklerseniz çok sevinirim. Görüşmek Üzere.

Yukarıda bahsi geçen bağlantılar:

Github Hesabım

CodePen Profilim

Youtube Kanalım

İstekte Bulunabileceğiniz Mail Adresim: [email protected]

Author

Web geliştirici, Youtuber, Blogger.

1 Comment

Write A Comment